18 lipca 2024
  • Home
  • Life Style
  • Wygoń nudę z łóżka! Poznaj 3 sposoby na urozmaicenie życia intymnego
żel intymny

Wygoń nudę z łóżka! Poznaj 3 sposoby na urozmaicenie życia intymnego

By on 18 stycznia 2022 0 191 Views

Czy, jeśli chcesz urozmaicić swoje życie intymne, musisz inwestować w drogie i wymyślne gadżety erotyczne? Nie! Wystarczy, że przejdziesz się do najbliższej apteki lub drogerii. Znajdziesz tam m.in. prezerwatywy prążkowane i rozgrzewający żel intymny. Sprawdź, dlaczego warto mieć je w sypialni.

Prezerwatywy, które oprócz bezpiecznego seksu zapewniają dodatkowe doznania

Prezerwatywy są jedną z najpopularniejszych metod antykoncepcyjnych. Zmniejszają ryzyko nieplanowanej ciąży, a także chorób przenoszonych drogą płciową. Na tym jednak nie kończy się ich zadanie. Prezerwatywy z wypustkami i prążkami spełniają również funkcję gadżetu erotycznego.

W sprzedaży dostępne są m.in. prezerwatywy Durex Arouser, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale i maksymalną przyjemność. Specjalne prążki są źródłem dodatkowej stymulacji – Twoja partnerka lub partner długo nie zapomną takiego orgazmu.

Rozgrzewający żel intymny – sposób na zmysłową grę wstępną

Zauważyłeś, że gra wstępna zawsze wygląda tak samo i chciałbyś to zmienić? W takim razie sięgnij po specjalny żel nawilżający. Możesz wykorzystać go do zrobienia zmysłowego masażu, który pobudzi zmysły drugiej osoby.

Tego typu żel sprawdzi się nie tylko podczas gry wstępnej. Wykorzystaj go również podczas seksu oralnego, waginalnego lub analnego, aby doznania podczas zbliżenia były jeszcze bardziej intensywne.

Świeczki zapachowe, nastrojowa muzyka, odprężająca kąpiel, czyli pozostałe sposoby na niezapomnianą grę wstępną

Jeśli chcesz jeszcze bardziej urozmaicić grę wstępną, oprócz żelu intymnego zadbaj o odpowiedni nastrój. Przygaszone światło, delikatny płomień świec, nastrojowa muzyka – to coś, co rozpali zmysły i sprawi, że seks będzie inny niż dotychczas. Zanim przejdziesz do zmysłowego masażu, możesz przygotować również odprężającą kąpiel z dodatkiem pianki i płatków róż.

3 sposoby na urozmaicenie życia intymnego

Czas zebrać wszystkie informacje i odpowiedzieć na pytanie o to, jakie są 3 sposoby na urozmaicenie życia intymnego. Nie są one wyszukane i wcale nie musisz szukać sex-shopu, aby kupić wyszukane gadżety erotyczne. Jeśli chcesz, aby zbliżenie wyglądało zupełnie inaczej niż dotychczas:

  1. zamień klasyczne prezerwatywy na te z prążkami i wypustkami;
  2. stwórz odpowiedni nastrój podczas gry wstępnej, aby maksymalnie rozgrzać atmosferę (zapal świeczki zapachowe, włącz nastrojową muzykę, zrób masaż używając rozgrzewającego żelu intymnego);
  3. sięgnij po żel o właściwościach rozgrzewających nie tylko w czasie gry wstępnej, ale i podczas stosunku – zapewni on odpowiedni stopień nawilżenia i zapobiegnie podrażnieniom okolic intymnych, a ponadto będzie źródłem dodatkowych doznań;

Nie bój się eksperymentów w sypialni! Pamiętaj, że prezerwatywy z wypustkami i prążkami nie są gorsze od tych klasycznych, jeśli chodzi o ochronę przed nieplanowaną ciążą i chorobami. Bez obaw możesz łączyć je również z żelem, który nie zmniejsza ich skuteczności w tym zakresie.