18 lipca 2024
  • Home
  • Firma
  • Obiad lub spotkanie w plenerze – rusza ogród w Villa Foksal
ogrod villa foksal

Obiad lub spotkanie w plenerze – rusza ogród w Villa Foksal

By on 1 czerwca 2022 0 276 Views

Zależy Ci na zorganizowaniu wyjątkowego wydarzenia dla swoich bliskich? Marzy Ci się niedzielne spotkanie z bliskim w towarzystwie natury? Potrzebujesz odskoczni od gwaru miasta? Nie ma nic lepszego, niż połączenie pysznego jedzenia, eleganckiego wystroju i… sielskiego ogrodu. Villa Foksal to szczególne miejsce na mapie Warszawy, o którym warto pomyśleć, gdy planujesz wesele, urodziny lub inną imprezę rodzinną w plenerze.

Restauracja z ogrodem w centrum Warszawy

Villa Foksal jest elegancką restauracją znajdującą się w bardzo przystępnej lokalizacji. Głównym elementem decydującym o jej szczególnym klimacie jest otaczający ją ogród. Dzięki niemu Villa Foksal oferuje zdecydowanie więcej możliwości, niż przeciętna restauracja w Warszawie. Duży zielony teren izolujący od gwarnego centrum miasta sprawia, że planowana impreza może odbywać się nie tylko w sali, ale również w plenerze, co o tej porze roku jest bardzo doceniane przez gości. Goście cenią możliwość zjedzenia rodzinnego obiadu w sąsiedztwie zieleni czy odbycia spotkania firmowego na rozluźniającej atmosferę otwartej przestrzeni.

Wyjątkowy klimat i udane spotkanie w plenerze

Villa Foksal to elegancki lokal, w którym można zorganizować ślub, wesele, chrzciny, komunię, urodziny, jubileusz czy spotkanie firmowe. Restauracja specjalizuje się w przygotowywaniu i organizowaniu wydarzeń dla gości  indywidualnych i biznesowych. W związku z tym posiada własny sprzęt, niezbędny dla profesjonalnej obsługi imprezy dla większej ilości gości.

Restauracja z ogródkiem w centrum Warszawy zaskakuje niecodziennym klimatem i fachowym podejściem do organizacji imprez. W takim miejscu można naprawdę poczuć się luksusowo, a jednocześnie świetnie się bawić. Trudno o lepsze połączenie. Wiemy, na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania imprezy w plenerze, dysponujemy niezbędnym zapleczem i świetnie przygotowaną strefą rekreacyjną. Co więcej do ogrodu restauracji przylega luksusowa oranżeria, która pozwala cieszyć się pięknem zieleni na wypadek niepogody.

Wyjątkowe smaki

Trudno myśleć o dobrze zaplanowanym evencie bez smacznego jedzenia. Villa Foksal podchodzi do tej kwestii z niespotykaną starannością. Firma specjalizuje się w kreatywnym cateringu, co wyróżnia ją od standardowych sal bankietowych. Posiłki serwowane w restauracji charakteryzują się niecodziennym charakterem i dopracowaniem, a podczas imprez plenerowych stanowią szczególne dopełnienie wiosenno-letniego klimatu. Menu przygotowywane na podstawie świeżych sezonowych produktów świetnie koresponduje z porą roku i jest ważnym elementem oprawy wydarzenia. Wszystkie potrawy dopasowywane są do indywidualnych preferencji organizatorów imprezy, co pozwala na pełną personalizację.

  Firma