16 czerwca 2024
  • Home
  • Uroda
  • Angel System – poznaj jeden z najlepszych zabiegów anti-aging!
angel system

Angel System – poznaj jeden z najlepszych zabiegów anti-aging!

By on 27 kwietnia 2022 0 145 Views

Odkąd w latach siedemdziesiątych zaczęła rozwijać się medycyna estetyczna, kobiety chętnie korzystają z różnorodnych metod, aby niwelować objawy starzenia widoczne na twarzy i ciele. Jednak zapewnienie sobie młodego wyglądu coraz rzadziej wiąże się z ingerencją chirurgiczną. Angel System jest innowacyjną i nieinwazyjną metodą, która pozwala cieszyć się pięknym wyglądem i nieco oszukać galopujący czas. Na czym dokładnie polega?

Regeneracja z Angel System

Angel System ro zabieg reprezentujący dziedzinę zwaną medycyną regeneracyjną. Stosowane w niej techniki silnie stymulują organizm do odbudowy uszkodzonych tkanek. W tym wypadku pozyskiwane komórki macierzyste, które mają bardzo wysokie parametry regeneracyjne, są używane do zniwelowania zmarszczek i wygładzenia skóry, ale nie tylko. Komórki te są w stanie hamować postępującą z wiekiem degenerację stawów i złagodzić ból z tym związany. W rezultacie poddana zabiegowi osoba cieszy się nie tylko młodszym wyglądem i elastyczną skórą, ale również lepszą kondycją i ogólnym samopoczuciem. Osocze bogate w płytki oraz komórki macierzyste krwi są izolowane i wstrzykiwane pod skórę, a ta nowoczesna metoda ma szansę zostawić w tyle dotychczas znane zabiegi anti-aging.

Czym są komórki macierzyste Angel System i jak są używane?

Angel System jest zaawansowanym urządzeniem, które za pomocą specjalistycznych programów komputerowych skutecznie oddziela różne składniki komórkowe. Programy te są w stanie pozyskać skoncentrowane komórki macierzyste ze szpiku kostnego, które mogą być wykorzystane do regeneracji stawów, tkanek miękkich, a także do zabiegów odmładzających. Warto podkreślić, że terapia Angel System nie tylko regeneruje tkankę, ale również powstrzymuje jej dalszą degenerację, ponieważ ma zdolność do odnawiania się. Wystarczy pobrać niewielką ilość krwi pacjenta, aby specjalne urządzenie odwirowało próbkę z zachowaniem niemal 90 procent jej właściwości. O ile zabiegi dotyczące regeneracji stawów powinny być powtarzane co kilka lat, w przypadku zabiegu odmładzającego skórę wystarczy jednorazowa wizyta.

Czy warto zdecydować się na Angel System?

Decyzja zależy od indywidualnych potrzeb i zasobności portfela. Jeśli jednak ktoś może sobie pozwolić na zabieg, który poprawia nie tylko wygląd, ale również samopoczucie, jest to wariant idealny ze względu na brak ingerencji chirurgicznej i porównywalne efekty. Dodatkowym walorem Angel System jest absolutne wykluczenie reakcji alergicznych, ponieważ każdy pacjent otrzymuje swoje własne komórki macierzyste i to one samodzielnie pracują nad regeneracją. Efekty widać już po ośmiu tygodniach.

  Uroda