20 października 2019
  • Home
  • Biznes
  • Namiot handlowy, czyli błyskawiczny pawilon wielozadaniowy
Namiot handlowy, czyli blyskawiczny pawilon wielozadaniowy

Namiot handlowy, czyli błyskawiczny pawilon wielozadaniowy

By on 24 lipca 2019 0 49 Views

Specyfika pracy handlowców wystawiających się na różnych rynkach wymaga dobrego zorganizowania i mobilności. Oprócz przewożenia towarów trzeba zadbać również o odpowiednią ekspozycję, która będzie wizytówką firmy, a jednocześnie zapewni ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem są namioty ekspresowe, dedykowane zwłaszcza handlowcom. Dzięki nim, w szybki i łatwy sposób rozłożymy swoje stoisko i zabezpieczymy je przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. Aby dokonać właściwego wyboru, przed zakupem warto jednak poznać ich najważniejsze zalety oraz podstawowe właściwości.

Dla kogo będą odpowiednie namioty handlowe?

Z tego rodzaju konstrukcji korzystają osoby, które wystawiają swoje produkty czy usługi na giełdach, rynkach oraz targach. Zakres oferty może być w tym przypadku bardzo zróżnicowany – rękodzieło, żywność regionalna czy środki chemiczne. Namiot ekspresowy pozwala na bezpieczne rozłożenie towaru, jego osłonięcie przed wiatrem i deszczem oraz zabezpieczenie w nocy. Do kluczowych aspektów związanych z wyborem namiotów handlowych należy więc łatwość montażu i demontażu, jakość wykonania, mobilność oraz specyfikacja.

Cechy wartościowych produktów

Namioty ekspresowe muszą zapewniać wygodę użytkownikom. Ich rozłożenie nie powinno więc zajmować więcej niż kilkanaście minut. W tym przypadku zapewnia to dobry stelaż, który nie jest fragmentaryczny, a stanowi jedną całość. W części dachowej jego elementy są połączone specjalnymi łącznikami, które gwarantują stabilność oraz wytrzymałość konstrukcji. Wysokojakościowy model namiotu powinien być wykonany z materiałów wysokiej klasy o odpowiedniej grubości. Ponadto, aby namiot ekspresowy stał stabilnie niezależnie od powierzchni, musi posiadać kilkustopniową regulację wysokości nóg. Pozwoli to na zachowanie równowagi całej konstrukcji, nawet jeżeli różnice w nawierzchni wynoszą po kilkanaście centymetrów.

Namioty na każdą porę dnia i nocy

Jeżeli decydujemy się na prezentację swojej oferty na powietrzu, potrzebujemy ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak ulewny deszcz, silny wiatr czy nadmierne nasłonecznienie. Wybrany namiot handlowy musi być więc odpowiednio zaimpregnowany. Model wysokiej klasy będzie wzmocniony za pomocą specjalnej gumy gwarantującej całkowitą wodoodporność. Prawdopodobnie będzie to konieczne, jeśli posiadamy duży namiot ekspresowy, w którym wystawiamy produkty spożywcze. Zapewne dobrym rozwiązaniem jest też rozkładana markiza, która stanowi ochronę zarówno dla produktów, jak i wystawców i potencjalnych klientów.

Eventy oraz targi to niejednokrotnie wydarzenie znacznie rozciągnięte w czasie. W takim wypadku codzienne rozkładanie oraz składanie namiotów może okazać się bardzo męczące. Prawdopodobnie warto więc rozważyć zakup modelu wyposażonego w zamki błyskawiczne, które umożliwiają połączenie dwóch bocznych ścian z tylną. Istotny jest również zamek frontowy, dzięki któremu całkowicie zamkniemy namiot.

Stwórz swój model

Istnieją łatwe sposoby na to, aby stworzyć duży namiot ekspresowy. Pawilony handlowe tego typu można bowiem łączyć za pomocą metalowych łączników przytwierdzonych do stelażu. Tego typu konstrukcja może być wzmocniona poprzez specjalne rynny, które wypełnią ewentualne luki. W każdym przypadku możliwy jest dobór preferowanego rozmiaru, kształtu, kolory czy nadruku znajdującego się na poszyciu.

Pawilony handlowy to standardowa konstrukcja na różnego rodzaju targach oraz rynkach. Dobry namiot ekspresowy zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i oferowanych produktów i usług. Warto sięgać przede wszystkim po modele, które spełniają nasze oczekiwania w zakresie jakości wykonania, wielkości czy designu.

  Biznes